MITSUBISHI KLUB - klub plný diamantů MITSUBISHI KLUB - klub plný diamantů
12.12.2017 - 05:17:14*

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: rady na levné pojištění  (Přečteno 5899 krát) Bookmark and Share
0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.
fidzi
Newbie
*

« kdy: 15.11.2010 - 11:13:27 »

hledám pro svoje fáro pojištění,určitě máte ty svoje miláčky taky někde pojištěné ;-),brouzdal jsem na nettu a narazil na tuto poj. a zdá se mi perfektní,co myslíte??Když se tam pojistím na rok,tak dostanu zdarma pojištění kryštof,což je novinka a to pojištění proti pokutám-to není špatné,ne??
[odkaz]
Ani jsem tu pojišťovnu neznal,dokud jsem neviděl reklamu v telce a tak jsem mrkl na stránky,líbí se mi,že se dá pojistit on-line :-)
Co vy na to :-O :-| :-) díky
Zaznamenáno
fidzi
Newbie
*

« Odpověď #1 kdy: 15.11.2010 - 11:14:41 »

zapoměl jsem na odkaz,kruci Roll Eyes Roll Eyes
http://www.slavia-pojistovna.cz/nejlevnejsi-povinne-ruceni
Zaznamenáno
Flinta
Newbie
*

Vůz: 1990 Mitsubishi Colt

« Odpověď #2 kdy: 15.11.2010 - 17:00:08 »

co jsem slysel tak slavia, triglav a podobny pojistovny jsou pomalu to nejhorsi co muze byt... ja mam auto pojisteny u kooperativy ... muzou ti dat bonusy na 3 roky dopredu (myslim ze 3 roky) a jde si prevez bonusy treba od taty... na 1,6 platim rocne 2700kc.  misto nejakych 7 tisic
Zaznamenáno
Drak
Administrator
Jr. Member

Vůz: 1998 Mitsubishi Legnum

The Ultimate Resource

« Odpověď #3 kdy: 15.11.2010 - 17:02:07 »

Sice ti možná proplatěj pokutu, ale body ti stejně zustanou stržený. Takže je to tak akorat na špatný parkování Smiley
Zaznamenáno

Legnum VR-4 TypeS
BAD
Člen
Newbie

« Odpověď #4 kdy: 15.11.2010 - 22:58:01 »

mám wustenrot vyšla tak nějak po slavii nejlevnějc ale u povinnýho ručení bych řešil hlavně cenu a ne pojišťovnu u havarijky už bych asi nějakou zavedenější.
Zaznamenáno
Flinta
Newbie
*

Vůz: 1990 Mitsubishi Colt

« Odpověď #5 kdy: 16.11.2010 - 16:22:56 »

ono vlastne ani tak nejde kde to mas pojisteny ty... kdyz do nekoho vrazis tak je ti uz jedno jak to ten poskozenej bude z tvy pojistovny dostavat...
prevzato z tuningfora
Má někdo zkušenosti s plněním pojistky od pojišťovny Triglav?
Já je mám katastrofální a bohužel se mi vyplnilo to, co je popsáno v několika článcích na internetu, že se jedná o velmi nekorektní pojišťovnu. V dubnu 2010 jsem měl dopravní nehodu, kterou zavinil klient této pojišťovny a dodnes mi pojišťovna škodu neuhradila. Policie vyšetřování uzavřela před třemi měsíci, všechny doklady, které pojišťovna vyžadovala byly dodány okamžitě.
Od této doby pojišťovnu urguji, ale bohužel bez viditelného úspěchu. Likvidátoři mají buď dovolenou, nebo několik dnů nikdo nebere telefony, první zastupuje třetího a druhý čtvrtého , stále něco interně „vyšetřují“ a „přešetřují“ , poté se sami diví, že nebyla škoda vyplacena aby ihned tvrdili, že bylo zahájeno další šetření. Likvidátoři pojišťovny záměrně a snad i organizovaně lžou a vymýšlejí argumenty proč neproplatit škodu a oddálit proplacení (které v mém případě je značná), přestože policie vyšetřování jednoznačně uzavřela v můj prospěch a viník od prvého dne souhlasil, že je viníkem této nehody.
Zákonem dané povinnosti pro tuto pojišťovnu asi neplatí, .............

u ty kooperativy je vyhoda ted toho pripojisteni na 100pro... u mojeho auta to nema cenu ale mit neco novejsiho tak do toho jdu.
Zaznamenáno
boboborja
Newbie
*

Vůz: 1997 Mitsubishi Pajero

« Odpověď #6 kdy: 11.02.2011 - 14:19:21 »

Pokud potřebuješ pomoct tak pisni SZ nebo na mail: Lev1975@seznam.cz
Plnění z pojišťovny se dá vyrazit vždycky,pokud na něj máš nárok,občas to zkouší,prakticky každá pojišťovna,některá častěj...

Jinak pokud se tu psalo o Slavii tak pokud netrváte na tom Kryštofu ( v pov je to jen očesaná verze,která zahrnuje jen právní služby) tak do konce února nabízím pevné ceny,nezáleží na bydlišti,věku a bonusech je to pouze podle kubatury,limity jsou 100/100 mil kč,asistence i v přípaě poruchy a úrazovka říídiče za tyto roční sazby:

do 1000 ccm 1282kč
do1250 ccm  1574kč
do 1350ccm  1680kč
do 1650ccm  2438kč
do 1850 ccm 2479kč
do 2000ccm 3523kč
do 2500ccm 3781kč
nad 2500ccm 5327kč
Zaznamenáno

Pojišťovací kancelář,Ondříčkova 20,Praha 3.www.PmbsPrah a.cz
Jirka
Newbie
*

« Odpověď #7 kdy: 14.02.2011 - 06:51:30 »

Jak už psal výše Flinta u povinného ručení záleží na pojišťovně viníka.Čerstvá zkušenost s pojišťovnou Slávia.Nafocen í auta za 14 dnů po urgencich.Za dalších 14 dnů nejsou schopni ani vypočítat škodu,do telefonu ti pouze řeknou,že se na tom pracuje a na výplatu plnění mají 3 měsíce. Embarrassed údajně ze zákona,který ale říká po prošetření výplata do 14 pracovních dnů.Žádná sleva není zadarmo a to,že se chlubí nejlevnější cenou musí být někda vidět. Angry na Slávii je potřeba vzít klace a pěkně je seřezat,šmejdy sešívaný
Zaznamenáno
boboborja
Newbie
*

Vůz: 1997 Mitsubishi Pajero

« Odpověď #8 kdy: 15.02.2011 - 16:14:31 »

Jak už psal výše Flinta u povinného ručení záleží na pojišťovně viníka.Čerstvá zkušenost s pojišťovnou Slávia.Nafocen í auta za 14 dnů po urgencich.Za dalších 14 dnů nejsou schopni ani vypočítat škodu,do telefonu ti pouze řeknou,že se na tom pracuje a na výplatu plnění mají 3 měsíce. Embarrassed údajně ze zákona,který ale říká po prošetření výplata do 14 pracovních dnů.Žádná sleva není zadarmo a to,že se chlubí nejlevnější cenou musí být někda vidět. Angry na Slávii je potřeba vzít klace a pěkně je seřezat,šmejdy sešívaný

No podivej,delam i jine pojišťovny a každá z nich má kostlivce ve skříni rekord mám např u České pojišťovny plnění z povinného ručení po 29 měsících,Allianz z havarijky 11 měsíců.Jinak jak cituješ ten zákon tak ten říká,že na šetření mají 90 dní a po ukončení šetření musí vyplatit peníze do 15 dní.Já u nich mám  havarijko,jednak protože je za 1/3 ceny a druhak když byli v Praze kroupy tak jsem liklidoval 17 aut a až na drobné zádrhely to proběhlo ke spokojenosti klientů,můžu ti tu líčit jak Slavii škody liklidovala Axa asistance a to takovým způsobem,že Slavia rozbíhá vlastní liklidaci,ale chápu,že jako poškozeného tě to nezajímá...Tak y ti můžu líčit to jak skoro 30% nehod je pokus o pojistný podvod a pojišťovny to teď prošetřují mnohem důkladněj a to prodlužuje dobu vyřízení pojistné události a samozřejmě zdražuje povinné ručení pro všechny.Hodil jsem to sem jen jako možnost,pokud máš bonusy tak podobnou cenu můžeš dostat i jinde,mě osobně u povka zajímala cena,pak limity a doplňkové služby...
Jinak jestli chceš pošli mi do SZ nebo mailem jméno a č.poj.události a potlačím ti tam liklidaci
Zaznamenáno

Pojišťovací kancelář,Ondříčkova 20,Praha 3.www.PmbsPrah a.cz
Jirka
Newbie
*

« Odpověď #9 kdy: 03.03.2011 - 17:20:55 »

Díky,pomoc nepotřebuji.Je n mě zajímá za jak dlouhou dobu se povede tato banální škoda uzavřít.Už jsem načal 8 týden a stále jsme v šetření.Výborn á práce. Embarrassed
Zaznamenáno
Jirka
Newbie
*

« Odpověď #10 kdy: 29.03.2011 - 07:22:09 »

A pořád se prošetřuje  Shocked Angry
Zaznamenáno
Drak
Administrator
Jr. Member

Vůz: 1998 Mitsubishi Legnum

The Ultimate Resource

« Odpověď #11 kdy: 29.03.2011 - 08:05:18 »

Když už, tak jsem se pídil po tom spodním deklu a samostatnně ho nemají, Jinak se vrakoviště přestěhovalo přímo do Českýho Brodu k silu před nádražím.
Zaznamenáno

Legnum VR-4 TypeS
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na: